Kompletní servis v oblasti mezinárodní přepravy - přeprava, celní odbavení, dokumentace, balení a skladování, pojištění, monitoring, poradenské služby a ještě něco navíc.


O nás

ROTH Cargo – mezinárodní letecká přeprava

Rádi bychom Vám představili naši spediční společnost Jiří Roth – ROTH Cargo, která působí na trhu mezinárodních přeprav a logistických služeb od roku 2001.

Společnost je agentem spolupracujícím s většinou leteckých společností, čímž poskytuje nejvýhodnější nabídku spolu s kompletním servisem pro přepravu Vaší zásilky.

Individuální přístup ke klientovi

V oblasti zajištění exportních a importních zásilek spolupracujeme s významnými českými i zahraničními klienty a prioritou naší společnosti je individuální přístup ke každému zákazníkovi a poskytnout mu takové služby, které budou splňovat všechna očekávání.

Nabízené služby

Nabízíme kompletní servis v oblasti mezinárodní letecké přepravy, obsahující samotnou přepravu, celní odbavení, dokumentace potřebné k přepravě, balení a skladování zásilek, pojištění pojištění přepravovaného zboží, monitoring zásilek a samozřejmě poradenské služby v oblasti letecké dopravy a přepravy. Využijte naše služby přepravy osobních věcí, přepravy obchodních zásilek, přepravy nebezpečného zboží a nebo přepravy živých zvířat.