Kompletní servis v oblasti mezinárodní přepravy - přeprava, celní odbavení, dokumentace, balení a skladování, pojištění, monitoring, poradenské služby a ještě něco navíc.


Přeprava osobních věcí

Vyrážíte na atraktivní cyklistický výlet do zámoří a potřebujete své drahé kolo přepravit letecky na místo? Nebo jste si pořídili domů luxusní bytové zařízení, ale do auta se nevejde? Letecká přeprava zboží je jednou z možností, jak rychle a pohodlně přepravit zavazadla do vzdálených míst. Myslíte si, že doprava autem bude výhodnější než přeprava letadlem? V mnoha případech ne, vždyť dopravci platíte i zpáteční cestu. Trvá to dlouho a cestou mohou nastat různé komplikace. Ale co je důležité! Letecká přeprava je rychlá, pohodlná a vás zbaví starostí.

Zajistíme spolehlivou a cenově efektivní přepravu osobních věcí kamkoliv si budete přát. Bezpečně, spolehlivě, levně – nechte to na nás, ušetříme Vám čas i starosti.

Co patří mezi osobní věci?

Osobní věci nejsou jen váš kufr, který si na letišti odbavíte. Samostatně můžete letecky posílat další osobní věci, například oblečení, obuv, sportovní potřeby, sklo, jízdní kolo, knihy, elektronika, bytové zařízení, invalidní vozík i nábytek. To vše vám letecká přeprava dopraví na určené místo. Tyto osobní věci vám mohou posílat příbuzní a známí z ciziny, nebo jim je pošlete vy. Je to i způsob, jak vyřešit nadváhu zavazadel nebo zavazadlo navíc. Letecká přeprava cargo je na vaší přítomnosti nezávislá. Naše firma se o vaši zásilku sama postará. Klidně ji vyzvedneme ve vašem domě a vy můžete jen poslat zprávu svému známému na druhé konci světa.

Jak přeprava probíhá?

Letecká přeprava zboží i osobních věcí je jednoduchá. Pokud chcete využít mezinárodní letecké přepravy osobních věcí, zavolejte nám nebo nám napište a společně sjednáme termín přepravy.   A připomínáme, může to být sada broušených váz nebo nábytek.

Vaší zásilku poté dopravíte k nám na letiště a nebo si ji vyzvedneme u Vás našimi auty. Zásilku dále převezmeme do skladu, kde ji zvážíme, změříme a následovně Vám vystavíme letecký nákladový list se všemi údaji o číslu zásilky, odletu a příletu konkrétního letadla apod. Budete přesně vědět, kdy přepravní letadlo odletí i čas příletu na určené místo. Každá zásilka u letecké přepravy má svoje číslo, které ji doprovází až na místo určení.

Důležité informace k přepravě osobních věcí

Co obsahuje nákladový list letecké přepravy osobních věcí:

  • Číslo zásilky
  • Odlet a přílet přepravního letadla
  • Jméno, kontakt a adresu odesílatele
  • Jméno, kontakt a adresu příjemce
  • Popis zboží a jeho rozměry