Kompletní servis v oblasti mezinárodní přepravy - přeprava, celní odbavení, dokumentace, balení a skladování, pojištění, monitoring, poradenské služby a ještě něco navíc.


Přeprava zboží

Poslat obchodní zásilku (zboží) do druhého dne po celé Evropě dokáže jen letecká přeprava. Je to nejrychlejší způsob přepravy obchodních zásilek a také nejpohodlnější. Při převozu kamionem se na cestě může něco stát, zhorší se počasí nebo nastane dopravní kolaps. Přestože je Evropa protkaná sítí dálnic, tak rychle jak funguje mezinárodní letecká přeprava zboží, to nikdy nebude.  Přeprava obchodních zásilek výrazně usnadňuje obchodní vztahy po celém světě a současně zvyšuje komfort odbavení. Objednejte si odeslání zásilky u nás a uvidíte, že se o nic nebudete muset starat. Postaráme se i o celní odbavení.

Kompletní servis v oblasti přepravy zboží – vyřídíme všechny potřebné formality a zásilku spolehlivě, včas a nepoškozenou přepravíme do místa určení.

Pro správné zabalení zásilek využijte balicí servis

Přeprava obchodních zásilek se týká nejrůznějšího zboží, které si předávají firmy mezi sebou. Jde například o hutní materiál, náhradní díly, propagační materiál, stavební materiál či díly a komponenty ke strojům. Zásilku je nutné nejdříve dobře zabalit a viditelně označit. To umíme zajistit vlastními silami, protože máme k dispozici balicí servis. Přeprava obchodních zásilek cargem je výhodná i pro cenné či křehké zboží.

Jak přeprava zboží probíhá?

Přeprava obchodních zásilek probíhá prakticky stejně jako přeprava osobních věcí. Chcete-li využít k přepravě Vaší obchodní zásliky mezinárodní leteckou přepravu, zavolejte nám nebo nám napište a společně sjednáme termín přepravy. Vaší zásilku poté dopravíte k nám na letiště a nebo si ji vyzvedneme u Vás našimi auty. Zásilku převezmeme do skladu, kde ji zvážíme, změříme a následovně Vám vystavíme letecký nákladový list se všemi údaji o číslu zásilky, odletu a příletu konkrétního letadla apod.

Důležité informace k přepravě obchodních zásilek

Pokud zvolíte přepravu obchodních zásilek letecky, domluvíme termín přepravy. Zásilku buď sami přivezete, nebo ji dopravíme vlastními vozy. Zboží musí mít obchodní fakturu, dodací list, případně další dokumenty například o původu zboží. Po ověření zboží vystavíme nákladový list s datem odletu a příletu a připravíme zboží k celnímu odbavení. Ani s ním se nemusíte obtěžovat, postaráme se o celním odbavení při dovozu i vývozu. S námi poznáte komfort přepravy obchodních zásilek. Zkontaktujte nás.

Co je důležité pro leteckou přepravu obchodních zásilek:

  • Obchodní faktura
  • Dodací list
  • Další potřebné dokumenty, například o původu zboží
  • Nákladový list
  • Celní odbavení